Święty Mikołaj znów zamieszka w Markach


czapka_mikolaj1Już 7 raz rusza akcja „Św. Mikołaj mieszka w Markach”. Ludzie o wielkim sercu mogą pomóc tym, którzy w życiu nie mieli szczęścia. Do obdarowania jest 137 dzieci. Liczba potrzebujących dzieci rośnie – to zła wiadomość. Ta dobra jest taka, że na szczęście znacznie szybciej rośnie liczba osób chętnych do pomocy. W tym roku oprócz dzieci wskazanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach obdarujemy także te, którymi opiekuje się Fundacja Otwarte Serce.

W tym roku ze względu na duża liczbę dzieci jest dwoje koordynatorów: Kasia i Marcin Dąbrowscy. Telefon do św. Mikołaja: 509-191-488 – prosimy dzwonić po 15, bo wcześniej Mikołaj spłaca kredyt na sanie. Z Mikołajem można skontaktować się również na portalu Facebook.

Mechanizm pozostał bez zmian: osoba o wielkim sercu kontaktuje się z koordynatorem i wybiera list(y), w których zawarte marzenia chce zrealizować. Potem jest czas na realizację i zapakowanie tych marzeń. Gdy prezent jest gotowy, odbiera go koordynator. Ostatni etap to dostarczenie prezentów – prawdopodobnie będzie to 18 grudnia w godzinach wieczornych.

Zapraszamy do udziału.

Pomocnicy Św. Mikołaja
z Grupy Marki 2020

Komentarze nie są dozwolone.