Nieoficjalnie? Nie! Już oficjalnie


Znaleźliśmy potwierdzenie nieoficjalnych informacji, które pojawiały się niedawno na mareckich stronach internetowych. „Orlik” rzeczywiście wyląduje w Markach!

Niedawno informowaliśmy Was, drodzy Czytelnicy, że lobowaliśmy w urzędzie marszałkowskim sprawie budowy boiska w Markach. Nic dziwnego. Błogosławieństwo ze strony zarządu województwa oznacza w sumie 666 tys. zł dofinansowania dla miasta – zarówno ze strony najwyższego szczebla samorządu jak i ministerstwa sportu. Rada Miasta też wygospodarowała 700 tys. na sportową inwestycję przy Wspólnej, z której będzie mogła korzystać cała marecka młodzież.

Pierwszy krok został uczyniony. Na stronie województwa mazowieckiego w zakładce „uchwały zarząd” znaleźliśmy uchwałę, jaką w ubiegły wtorek podjęły władze samorządu naszego regionu. Na liście 60 gmin znalazły się także Marki. Chcieliśmy wszystkim osobom podziękować, a szczególnie wicemarszałkowi Krzysztofowi Strzałkowskiemu, który w niedawnym piśmie do nas, zobowiązał się wstawić za mareckim projektem. Jak widać – z pozytywnym skutkiem.

http://www.mazovia.eu/zarzad/uchwaly-zarzadu/uchwala,21479,3122111.html

Komentarze nie są dozwolone.